VideoStudio

Hlavní náplní práce videostudia je výroba televizního zpravodajství pro TV Bystřice a pro regionální televizi IFKTV , které mohou třinečtí diváci každý týden sledovat na svých obrazovkách.
Pro tyto subjekty vyrábíme:
- magazín Bystřické minuty
- sportovní část Třineckého magazínu

Výroba

Celý proces natáčení a střihu probíhá na plně digitální úrovni v systému DVCam, který je plně kompatibilní se všemi profesionálními studii u nás. Výsledný produkt je možno exportovat na DVD, webový soubor a podobně.
Mimo tyto aktivity vyrábíme v rámci volných kapacit videozáznamy na objednávku jiných zadavatelů. Vyrobit je možno jednoduché záznamy z různých akcí ale i složitější propagační a jiné filmy v libovolné stopáži. Tyto je možno objednat včetně vypracování komentáře, scénáře, dabingu a autorské hudby, obalu atd.
Ceny jsou individuální a odvíjejí se od složitosti natáčení a zpracování. Záznamy ze společenských akcí je možné s výhodou sloučit do jedné zakázky například s ozvučením.

Video technika
V současné době disponujeme technikou pro natáčení a výrobu mnoha typů videopořadů. Na přání zajistíme i realizaci velkoplošné projekce se snímáním více kamerami.
- Kamera SONY DSR 250
- Kamera SONY DSR 150
- Bezdrátový přenos zvuku na kameru (mikrofon, transmiter)
- Profesionální stativ Mannfroto s olejovou hlavou
- Nelineární počítačová střižna DVStorm
- Režie Panasonic pro střih na projekci